Nowe wieści o Naruto Storm Revolution | Dziwny pociąg z Japonii

Zestaw uderzeń i jutsu Kakashiego

Na Comic Conie w Londynie pojawił się filmik pokazujący możliwości Hatakie Kakashiego w nadchodzącej grze: Naruto Storm Revolution. Oto i one:

Personalizacja postaci

Bandai Namco Games wypuściło 13 nowych screenów z Naruto Storm Revolution. Pierwsze dwa które prezentujemy, przedstawiają nowy niewielki ficzer: personalizację akcesoriów. Gracz będzie mógł wybrać sposrób wielu broni, nawet tak nietypowe jak wielki topór z którym Naruto będzie gonił za przeciwnikami. Opcja wyboru tego w co zamieniamy się podczas podmiany (kawarimi no jutsu) pozostaje bez zmian.

Na dalszych screenach możecie zobaczyć Ultimate Jutsu dwóch starych znajomych: Konohamaru i Iruki Umino. Oczywistym jest, że ostatecznym jutsu Konohamaru jest rasengan (chociaż jak miałem lekką nadzieję, że będzie nim oiroke no jutsu ;) ). Jeśli chodzi zaś o Irukę, to twórcy gry dali mu "jakiś" rodzaj jutsu pieczętującego - narazie jeszcze nie wiadomo jaki. Wracając jednak na moment do oiroke no jutsu i jego wiernych fanów, także oni dostaną coś dla siebie: grając Naruto wraz z Konohamaru jako supporterm, będziemy mieli możliwość jego wykorzystania :) Screeny poniżej.

Galeria z gry Naruto Storm Revolution

Najkrótszy skład kolejowy na świecie

Japonia to kraj pełen dziwactw. Oto jedno z nich, najkrótszy skład kolejowy jaki kiedykolwiek zobaczycie.

Komentarzy: 10 30 Maj 2014
 • Eriessette
  Eriessette

  Ohayo w nowym temacie ,,Naruto''! :D

  Umiejętności Kakashiego:
  No proszę proszę jak to nasz ,,random'' (jak to niektórzy zwykli go nazywać od ostatnich kilku chapterów) potrafi zadziałać ;) Syn białego kła znów pokazał klasę! Dobrze, że powstają takie gierki, bo tylko w nich można być świadkiem, bądź bezpośrednio przyczynić się do tego jak to sensei bez skrupułów i zahamować może wtłuc do nieprzytomności swojemu uczniowi! >u<

  Nowe screeny do gry:
  O już wiem czemu Konohamaru dostał zaproszenie na rewolucyjną wojnę! Przecież bez niego moglibyśmy wybierać jedynie w blondynkach podczas ataku ,,seksualnym dżutsu'', a przecież brunetkom również powinno się dać szansę zwalczania przestępczości siłą kobiecych argumentów;)

  Mini mini ciufcia:
  Ja chcę taki w moim mieście! @q@ Przecież to idealny środek transportu dla osób cierpiących na hikikomori, albo samotników, którzy zmuszani są każdego dnia do dzielenia się przestrzenią osobistą z innymi podczas przejazdu do pracy! >w< Dobra robota Japonio! Dziwniście, ale swoi!^u^

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • kunoichi
  kunoichi

  Ciekawie by było gdyby takie mini pociągi do Polski zawitały xD A samej gry po prostu nie mogę się doczekać, ciekawe czy dodadzą jeszcze więcej nowych postaci bo już jest pokaźna ilość, a gra wykazuje wysoki poziom :)

 • Gyrza
  Gyrza

  Oiroke no Jutsu jako skill w grze? Nie, no. Mi to pasuje. XD

  "Proszę zrozumieć, artysta potrzebuje bodźców. W przeciwnym wypadku jego zmysły tracą swoją wrażliwość."
 • Shi_chan
  Shi_chan

  Łaa! Nowe jutsu Kakashiego wymiatają! Szkoda że twórcy anime nie zapewniają mu takich płynnych ruchów i różnorodności technik. Ale w anime jego 5 minut dopiero nadchodzi.
  Włączyłam wideo z pociągiem. Czekam aż przejedzie, patrzę na podjazd a kiedy się pojawił oplułam monitor! :D Jakbym mrugnęła to bym przegapiła moment w którym jechał. Mini pociąg żeby uniknąć korków. Niech Mitsubishi przerzuci się z pickupów, na pociągi ;D

  Powiadasz, że słyszysz głosy przemawiające z sedesu? - zapytał z niedowierzaniem. (...) Apeiron! - powiedział w pewnym momencie sedes,bardzo wyraźnie,niskim,basowym tonem.
 • boski2
  boski2

  @olcia_uzumakiXD ja też ;)

  "Jestem, więc myślę"...więc mnie nie ma...
 • olcia_uzumakiXD
  olcia_uzumakiXD

  Ten pociąg już widziałam w zestawieniu BDF (Bardzo Dziwne Flimiki) autorstwa YouTube'era Szczery Jerry chyba najnowsza część :D

  あい, 友情, 信頼 - 私のライフスタイル ~ Aleksandra Gębura (olcia_uzumakiXD)
 • Nier
  Nier

  Fakt, pociąg ekspresowy jednoosobowy :)
  Filmik i screeny też prezentują wysoki poziom, zwłaszcza Kakashi xD

  Zawsze miej kogoś blisko siebie :)
 • NatsuSmoczyZabójca
  NatsuSmoczyZabójca

  Ja cię. Najmniejszy pociąg na świecie!

 • Kabuto
  Kabuto

  WTF ?? pociąg tylko dla maszynisty :D

  Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare – Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
 • Tomekku
  Tomekku

  hahah pociąg dwuosobowy xd

  "Jedyną osobą, która może mnie pokonać, jestem ja sam" ~ Aomine Daiki