Hejka! Dzisiaj chciałbym napisać coś o ostatnich odcinkach Boruto i poznać wasze opinie. Na początku chciałbym przyznać, że anime zaczyna nabierać fajnego tempa. Pokazano nam historie Mitsukiego, egzamin na gennina z udziałem Szóstego Hokage, a teraz przyszedł czas na pierwszą misję drużyny 7. Pewnie wielu z was narzekało, że Boruto nie dorównuje swoim poprzednikom i jest tak jakby cukierkowe. Naruto było bardzo brutalne od początku do końca, już w pierwszym odcinku oglądaliśmy zniszczenie Konohagakure i wylewającą się nienawiść prawie wszystkich postaci do głównego bohatera. 

Narazie to tyle z dygresji, teraz chciałbym porozmawiać o ostatnich dwóch odcinkach Boruto. Zacznę od Mitsukiego, który jak wiadomo opanował Tryb Mędrca. Śmie twierdzić, że opanowanie tego trybu przez syna Orochimaru jest na o wiele wyższym poziomie niż Sage Mode Naruto. Myślę, że Mitsuki odegra bardzo ważną rolę w najnowszej serii, zwłaszcza, że w tej chwili jest silniejszy od pozostałej dwójki z drużyny razem wziętej. Nawet Shino był wyczerpany po walce z nim, co dowodzi jego sile.

W następnym odcinku na szczęście rozpoczeła się pierwsza misja drużyny 7, która wydaje się próbować dorównać poziomem do misji poprzedniego teamu, gdzie akcja kręciła się wokół ekskorty Tazuny, a następnie walk między geninami, a groźnym Zabuzą i Haku. Oglądając pierwszy odcinek czułem ducha odcinków, które oglądało się grubo ponad dekade temu. Jestem bardzo ciekawy, czy aktualne anime również wprowadzi jakąś wyrazistą postać jak Zabuza czy jego ukochany uczeń. 

Chciałbym powiedzieć, żebyście nie denerwowali się tak na to, co się dzieje w anime. Po zobaczeniu najnowszych odcinków łącznie z egzaminem na gennina dało mi sporo do myślenia. Kakashi podczas walki z Boruto dał mi dużo do myślenia o tym dlaczego tak cukierkowe i beztroskie wydają się poprzednie odcinki. Aktualne pokolenie nie ma pojęcia czym jest wojna albo strata najbliższej sobie osoby. 

Warte jeszcze zaznaczenia jest, że pierwsza seria Naruto nie licząc fillerów miała jedynie około sto odcinków. Jest to naprawde mało, a akcja w nich bardzo szybko się przewijała z dzisiejszej perspektywy. Być może twórcy zdali sobie z tego sprawe i chcą, by ta seria była dużo bardziej treściwa i nie zamykała się na dwustu odcinkach? 

Jestem ciekawy waszej opinii, więc śmiało piszcie komentarze i zostawcie po sobie ślad w postaci jakiejś łapki w górę! :)

Komentarzy: 1 15 Styczeń 2018
  • Hakmin
    Hakmin

    Loooooool no spoko

    Hakmin