Odcinki na wrzesień | Itachi Shinden - Book of Dark Night - okładka

Odcinki Naruto Shippuuden we wrześniu

 • Naruto Shippuuden 429 (10go września) - Killer Bee Rappuden: Part 1 (Scroll of Heaven)
 • Naruto Shippuuden 430 (17go września) - Killer Bee Rappuden: Part 2 (Scroll of Earth)
 • Naruto Shippuuden 431 (24 września) - That Smile Again
 • Naruto Shippuuden 432 (1 października) - Jiraiya's Shinobi Handbook ~Tale of Naruto the Gallant~ The Failure Shinobi
 • Naruto Shippuuden 433 (8 październik) - Jiraiya's Shinobi Handbook ~Tale of Naruto the Gallant~ Deploy: The Search Mission

Przy okazji warto nadmienić, że w odcinku 432 premierę będzie miał nowy opening (LINE - Sukima Switch) oraz ending (Trouble Maker - Kanikapila)

Itachi Shinden - Book of Dark Night - okładka

 

Powyżej prezentujemy okładkę drugiej książki o historii Itachego - Itachi Shinden - Book of Dark Night (暗夜篇, An'ya-hen). Zapowiada się bardzo ciekawie...

Komentarzy: 1 09 Wrzesień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Odcinki na wrzesień/październik, oraz mroczny plakat Itachiego:
  Tak jak przypuszczałem. Nie dość, że każdej ważniejszej postaci dadzą jeden odcinek to póki co dają im aż dwa odcinki na głowę. No to Juudaro, Zetsubito, Naruto, Sasuke, Kakashi, Sakuro - widzimy się w najlepszym wypadku w listopadzie. :D Z jednej strony szkoda, bo już by się chciało widzieć koniec, a potem ewentualnie jakaś fillerowa seria uzupełniająca dziury fabularne (ta, jasne...), ale z drugiej takie smaczki jak z Tenten, oraz ten nadchodzący o Jiraiyi mogą być obiecujące dla całości serii. :)
  No cóż, po nowym OP się zorientujemy, czy w ogóle w tym roku doczekamy się kontynuacji mangi, czy nie koniecznie. ^^ Bo na ED raczej nie ma co liczyć. Pewnie będzie o tym jak to wszyscy poszli na plażę popluskać się. ^ ^"

  Co do Itachiego to już się wypowiedziałem. Obie serie obczaję jeśli będzie się dało, ale bardziej jestem ciekaw wątku o Sasuke w przyszłości. Za to plakacik jak najbardziej udany. ;)

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)