Witamy na kolejnej lekcji! Tym razem tematem będzie oryginalna technika samego Naruto, której uległ nawet Trzeci Hokage...Zapewne domyślacie się, że jest to Oiroke no Jutsu, potocznie nazywane Techniką Seksapilu, bądź Sexy no Jutsu. Na samym początku zaznaczę, że do kursu tej techniki mają prawo przystąpić jedynie przedstawiciele płci męskiej. Chociaż wątpię, by przedstawicielkom płci pięknej to przeszkadzało, jednak poczułem się odpowiedzialny do napisania tego ;).

Pierwszym punktem do nauczenia się tej śmiertelnej techniki jest opanowanie Henge no Jutsu. Jest to najprostsza z technik ninjutsu, dlatego wątpię abyście mieli z nią jakiekolwiek problemy. Po chwili skupienia składamy pieczęć barana, po czym kumulujemy niewielką ilość chakry, jednak wystarczającą do przemiany zewnętrznej naszego ciała. Teraz koncentrujemy cały swój umysł na postaci, w którą chcemy się przemienić, krzyczymy „Henge!” i uwalniamy całą chakrę. Zapewne powstanie niewielki wybuch spod naszych stóp, zakrywający nas obłokiem dymu. Kiedy chmurka rozpłynie się w powietrzu, będziemy wyglądać już zupełnie inaczej.
Ćwiczcie długo, aż opanujecie tą technikę perfekcyjnie, a kiedy już będziecie gotowi, zapraszam do kolejnego etapu nauki!

Teraz, gdy już umiemy zmieniać swój wygląd, pozostała tylko część artystyczna. Aby zachwycić kolegów z klasy, przyprawić o kompleksy koleżanki, oraz wywołać krwotok z nosa u nauczyciela matematyki, potrzebujemy naprawdę zdumiewającego efektu. Aby wygląd naszej postaci po wykonaniu techniki był zadowalający, potrzebujemy u niej:
Kształtnej figury (proponowane wymiary: 90/60/90 ;))
- długie nogi
- krągłe biodra
- szczupła talia
- duży biust (ale bez przesady, w granicach dobrego smaku)

2. Ładnej twarzy, dziewczyna musi być piękna!
3. Długich, połyskujących i aksamitnych włosów, przyprawiających co najmniej o zachwyt.
4. Mówiłem przecież, żeby dziewczyny tego nie czytały.
Kiedy już mamy w naszej głowie obraz owej piękności, w którą chcemy się zamienić, wykonujemy technikę Henge no Jutsu według wcześniejszych wskazówek, tyle że krzycząc „Oiroke no Jutsu!”. Musimy jednak uważać przy kontroli naszej chakry podczas przemiany, albowiem niewielki błąd może przynieść niepożądane skutki, np. zły kształt bioder, zbyt płaska klatka piersiowa i inne. Życzę sukcesów i miłej zabawy!

P.S. Jeśli jakaś dziewczyna doczytała do tego momentu, to... no cóż tego się spodziewałem :P

Kurs techniki - Oiroke no Jutsu   Kurs techniki - Oiroke no Jutsu

Kurs techniki - Oiroke no Jutsu   Kurs techniki - Oiroke no Jutsu

Komentarzy: 2 29 Styczeń 2012