Napisał: Ormer
Potwierdził się czarny scenariusz - festiwal Obon odbywający się aktualnie w Japonii jest powodem braku najbardziej popularnych mang, z Naruto na czele. Przechodzimy więc do anime, gdzie oglądamy ciąg dalszy opowiadania członka Akatsuki. Po znalezieniu Sanninów, Jirayia postanawia uczyć Ninjutsu trójkę dziecki z Ame-Gakure. Gdy już dorośli, a Jirayia zostawił ich z wiedzą o technikach, stworzyli organizację mającą na celu szerzenie pokoju. Pojawiła się jednak grupa, która nie chciała na to pozwolić... Osoby czytające mangę wiedzą, co się wydarzy dalej, niemniej zapraszamy do oglądania odcinka.Odcinek Online HD PL już w senpuuTV ;)
 Szczególne podziękowania dla Fryndzela, za pomoc w tłumaczeniu. ;)NARUTO SHIPPUUDEN #173 - NAPISY
NARUTO SHIPPUUDEN #173 - ONLINE HD
NARUTO SHIPPUUDEN #173 - DOWNLOAD
Komentarzy: 87 12 Sierpień 2010
 • Fryndzel
  Fryndzel

  mówię tak jakbyśmy znajdowali się obecnie w czasie tamtych wydarzeń. Wiem co chce powiedzieć i nikt nie musi mi tego mówić :)

  Gdy otworzysz oczy wydaje ci się że już widzisz ~Johann Wolfgang von Goethe.
 • Rikudo
  Rikudo

  Chciałeś Fryndzel powiedzieć, że jeśli Sasuke się nawróci, no bo chyba każdy wie, że Sasuke jest już zły ;

 • Fryndzel
  Fryndzel

  No właśnie "oby nie nadszedł dzień kiedy będziesz musiał jej użyć", jeżeli sasuke nie stanie się zły, Naruto nie będzie musiał jej użyć.

  Gdy otworzysz oczy wydaje ci się że już widzisz ~Johann Wolfgang von Goethe.
 • NNinja
  NNinja

  Fryndzel-san tak dla przypomnienia kiedy itachi z tobim masakrowali uchihów sasuke nie był w domu wylącznie dla tego że był rowno spóźniony po zajęciach w akademii i jeśli dobrze pamiętam to nie bylo tak że wszystko pięknie ładnie a potem ciach jedna noc i już łasica tak po prostu wszystkich masakruje bo konflikt między itachim i klanem narastał już wcześniej(dla przypomnienia: rozmowa itachiego z klanowymi tuż p smierci shisuiego) a konflikt był prawdopodobnie dla tego że ten idiota uwierzył w bzdury które mu shimura naopowiadał o buncie ale jak mówię wątpię by był choć ślad dowodu na to że w buncie brał udzial saske zaś co do "mocy" dla blondasa przypomnę słowa itachiego:"oby nie nadszedł dzień kiedy będziesz musiał jej użyć"

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Fryndzel
  Fryndzel

  Po pierwsze Tobi rozwalał Uchihe wraz z Itachim, a po drugie ktoś napisał: jak on mógł uwierzyć, że zabicie wszystkich członków klanu jest dobre dla wioski - Tu nie chodziło o wiarę w to tylko o rozkaz. Dalej uważam, że Sasuke był dla Itachiego ważniejszy od Konohy. Myślę, że on przewidział, że Sasuke stanie się zły, ale wierzył, że Naruto go nawróci, dlatego dał Naruto jakąś dodatkową moc/zdolność/umiejętność/możliwość - myślę, że Naruto będzie odporny na sharingan Sasuke przez to. To było wtedy kiedy kruk Itachiego wszedł w usta Naruto.

  Gdy otworzysz oczy wydaje ci się że już widzisz ~Johann Wolfgang von Goethe.
 • NNinja
  NNinja

  Rikudo-san czytaj uważnie napisałem że itachi NIE Wiedział o tym że tobi zaatakuje konohę poza tym gdzie żeś ty wyczytał że wśod zabitych były dzieci i niemowlaki? Saske wg mojej wiedzy mógł być wtedy bez problemu najmłodszym z klanu.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Rikudo
  Rikudo

  NNinja, jeśli byłoby tak jak mówisz, to dlaczego pozabijał wszystkie dzieci, niemowlaki itd? Jeśli wiedział, że Tobi kiedyś zaatakuje Konohę, to wsparcie Uchiha dla Konohy byłoby nieocenione.

 • NNinja
  NNinja

  Rikudo-san tak dla przypomnienia Itachi się pytał co by zrobił Naruto gdyby saske otwarcie zaatakował konohę i wątpię by pytał ot tak sobie. Nie wątpię że itachi nie wiedział że konoha będzie walczyć z tobim i pomoc kogoś z uchiha bedxzie niezbędna a nawet jeśli to on sam by sie nadawał równie dobrze ale nie w tym rzecz, jak napisałem Itachi zabił by saske gdyby NIE BYŁO INNEGO SPOSOBU ratowania konohyczyli gdyby np saske otwarcie zaatakował konohę ale wtedy chociaż rozkaz brzmiał: "wytłucz wszystkich łącznie z psami i kotami" to itachi wiedział że nie włączyli by do buntu kogoś tak młodego jak saske ktory nie ukończył nawet akademii i wiedział że nie musi go zabijać. poza tym gdzie ja kuźva napisałem że saske był dla łasicy obojętny? życie saske było dla niego ważniejsze niż własne to fakt ale najważniejsze były dla niego losy konohy i dla tego zrobił to tak żeby w jego planie przetrwali i saske i konoha.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Rikudo
  Rikudo

  NNinja, a co takiego itachi powiedział w rozmowie z Naruto? Poza tym, myślisz, że Itachi pozostawił Sasuke przy życiu, bo on jest sposobem na uratowanie Konohy? -.- Itachi kochał Sasuke ponad wszystko, nawet wioskę. Dowodem może być to iż zabił wszystkich, nawet swoich rodziców, a pozostawił przy życiu jedynie Saske,a przypominam że miał zabić WSZYSTKICH, bo to miało być dla dobra Konohy. Nie wiem jak Itachi mógł uwierzyć w to, ale to już inna sprawa. Poza tym, gdyby dla Itachiego Saske był obojętny to by go zabił wraz z rodzicami, albo później przy pierwszym spotkaniu... Eh. Aż idę obejrzeć sobie walkę Saska z łasicą :

 • NNinja
  NNinja

  Poru-san jak nic nie wnosi? a dzięki komu blondas pokonał Nejiego? Naruto walczył przecież wtedy przed e wszystkim dla niej. nie mówiąc już o tm że tuż przed walką wyłapał lekką załamkę i to na przywróciła mu wiarę w siebie;) no i podejrzewam że maść którą mu dała coś jeszcze zdziała;) Rikudo-san Fryndzel-san nie wątpię że itachi wiedział czego chciał a chciał dobra konohy i sasuke ale przed e wszystim konohy. To że saske jest dla niego ważniejszy nisz konoha to jedno z wielu kłamstw tobiego adowodem że mam rację jest rozmowa itachiego z naruto. i nie wątpię że itachi zabiłby saske gdyby uwarzał że nie ma innego sposobu ratowania konohy.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Uchiha-Poru
  Uchiha-Poru

  A ja tam lubie i Hinate i Sasuke xD Hinata jeszcze nic nie wnosi, ale całkiem możliwe jest, że za pare lat będzie żoną Hokage xD A Sasuke to ogólnie kos xD gdyby nie on 'Naruto' Niemiałoby najmniejszego sensu ^^

  "Ból czyni ludzi silniejszymi - Niszcząc nasze więzi otrzymujemy wspaniałą siłę"
 • Fryndzel
  Fryndzel

  Itachi dokładnie wiedział czego chce, chciał dobra Konohy, a jeszcze bardziej Sasuke.

  Gdy otworzysz oczy wydaje ci się że już widzisz ~Johann Wolfgang von Goethe.
 • Rikudo
  Rikudo

  Już wolę Konan niż Hinatę :D Ah, pamiętasz Matiu jak się kłociliśmy kiedyś o Itachiego i Sasuke? :) Jeszcze na jakimś starym forum pamiętam :P Swoją drogą, Itachi to taka dziwna postać. Sam nie wiedział czego chce xd

 • Fryndzel
  Fryndzel

  o i tu jest świetny przykład postaci niebanalnej :)

  Gdy otworzysz oczy wydaje ci się że już widzisz ~Johann Wolfgang von Goethe.
 • Uchiha-Matiu
  Uchiha-Matiu

  Itachi rządzi xd

  Moja moc to moc Uchihy Itachi'ego
 • Fryndzel
  Fryndzel

  Nadal uważam, że nudna... Konan też była mało eksponowana, ale jest moją ulubioną postacią w Naruto i gdyby nie fakt, że jeszcze kiedyś może się pojawić już bym dawno skończył z Naruto

  Gdy otworzysz oczy wydaje ci się że już widzisz ~Johann Wolfgang von Goethe.
 • NNinja
  NNinja

  czyli tak jak mówilem, nie tyle nudna ile mało exponowana;) gdyby pokazywała się więcej może byś zmnienił zdanie;)

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Rikudo
  Rikudo

  Aha :D Nie zauważyłem pytania. Dla mnie Hinata jest nudna, bo nie wnosi nic sensownego do mangi, jest postacią drugoplanową, która mało jest pokazywana i właśnie jak już jest pokazywana to gada tylko o jednym.

 • NNinja
  NNinja

  Fryndzel-san taką niebanalną postacią jest jak mówiłem Kabuto;) Rikudo-san filery są od odc 176 i przy okazji pytałem ciebie dla czego uwarzasz Hinatę za nudną a akurat ty nie odpowiedziałeś;)

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Rikudo
  Rikudo

  Myślałem, że chodziło Wam z tym banalnym o to, że w kółko gada o tym samym itd. :D btw, od którego odcinka zaczynają się fillery?