Pakura | Mieć wszystko gdzieś

Naruto Shippuuden #285

Kolejny filler. Tym razem bliżej poznajemy hisotrię Pakury, użytkowniczki Elementu Żaru. I... Powiem Wam, że jestem tak wykończona dzisiejszym dniem, że nie mam siły wymyślać tego opisu. Po prostu obejrzyjcie i sami się przekonajcie o czym jest odcinek ^^

Naruto Shippuuden #285 - Napisy (v.1.0)

Naruto Shippuuden #285 - Online HD

Naruto #607

Powoli popadniemy w rutynę, ponieważ Kishimoto również i w tym rozdziale (#607) serwuje nam retrospekcje. Tym razem są to ostatnie strony wspomnień i ostatnich kilka, na szczęście, przenosi nas z powrotem na teatr walki, gdzie pierwsze skrzypce będzie grał Madara z Naruto. Na drugim planie zapowiada się walka między Kakashim i Tobim. Być może wspólnik Madary pozna odpowiedź na nurtujące go przez całe życie pytanie? Zobaczymy.

naruto manga 607

Niestety nie mamy też dobrych wieści, bowiem za tydzień mangi nie będzie... Ech... życie. A w końcu zapowiada się jakaś większa jatka :(.

Komentarzy: 54 24 Październik 2012
 • Mencio
  Mencio

  @kate15: dopoki beda fillery to raczej nic nie bedzie sie działo...

 • kate15
  kate15

  Ja już obejrzała 2 kolejne odc i nie były aż tak wciągające jak się zapowiadały...:)ale warto poczekać na kolejne bo jestem pewna że będzie się coś działo:)

  jeden z moich rysunków z młodych lat :3
 • shimetsu
  shimetsu

  anime jest normalnie. i jest dzisiaj podwójny odcinek "Nieznana historia: Tsunade, Raikage i hazard"

 • Naruto0001
  Naruto0001

  mam pytanie. W tym tygodniu chaptera nie ma a co z anime?

 • kubaa6934
  kubaa6934

  odc o Pakurze był niezły jednak bywały leprze

 • Naruto0001
  Naruto0001

  Pełna oferta już niebawem? Nie mogę się doczekać.
  Dzięki za odpowiedź.

 • Mencio
  Mencio

  @Naruto0001: daj nam kilka dni na odpowiedź - trwa jeszcze dopracowywanie sklepiku - jak ruszymy z pełną ofertą to na pewno się tego dowiesz (a nastąpi to już niebawem!)

 • Naruto0001
  Naruto0001

  Zauważyłem, że sklepik jest ponownie otwarty.
  Jakich produktów opróch mangi można się spodziewać?
  Kiedy będzie jakaś dostawa?

 • Mencio
  Mencio

  @shimetsu: raczej wątpliwe - zauważ, że Oro był w gruncie rzeczy dobry jak był młodszy tylko mu się trochę sfiksowało ;)

 • shimetsu
  shimetsu

  @Mencio a wiemy cos o tym? wiemy tylko, ze rodzice umarli, gdy byl maly, moze byli rownym ZUEM jak Oro :D

 • Mencio
  Mencio

  @kuszumai: ale też wiele dobrego z kobiet powstaje ;) - więc nie można generalizować. Poza tym np taki jubilat Orochimaru wcale nie powstał ze złej kobiety czy cos. Co do tomika - był konkurs :P

 • kuszumai
  kuszumai

  Rany, znowu Yondaime się pojawia, więc będzie trzeba kupić ten tom. -_-

  Wszelkie zło powstaje wskutek jakiejś kobiety.

  "Chciałabym zamieniać ludzi w bociany i żaby. Pierwsze pożarłyby drugie, a drugie stanęłyby w gardle pierwszym. Sprawiedliwości stałoby się zadość".
 • Exedus
  Exedus

  Została jeszcze bardziej wciągnięta w Edo Tensei, ponieważ zaczęła sprzeciwiła się .

 • kokster
  kokster

  Dobra widze , że moim zadaniem będzie zmienić temat ;D xDD i mam pytanie. Pakura się wydostała z edo tensei czy została jeszcze bardziej wciągnięta w to jutsu ?

  Nie żałuje mojej przeszłości tylko czasu, który zmarnowałam dla niewłaściwych osób.
 • Mencio
  Mencio

  @PainNagato: niekoniecznie - może Tobi też poznał sekret tego jutsu? Nie wiemy czego Madara go naumiał.

 • PainNagato
  PainNagato

  @Kala_Negheta Tobi dysponuje tylko drugim wymiarem, a fantastyczny świat to genjutsu które Tobiemu pokazał Madara, więc Tobi nie może przenieść Kakashiego do fantastycznego wymiaru.

 • hajelon
  hajelon

  @Mencio

  No chyba nie, zważywszy na to, że Madara chciał się tym ożywić a umarł przecież ze starości...

  Też sie nad tym zastanawiałem,i mysle ze nagato mógł go przywołać przez rinne tensei,ponieważ miał rinnegan madary,więc jakos to połączone jest chyba.Ale prawda jest taka,ze Masashi Sama pewnie o tym nie pomyślał,więc nie warto tego drążyć :3
  "Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych."
 • PainNagato
  PainNagato

  Szkoda że Nie ma więcej retrospekcji, jak Tobi zwerbował Nagato czy było to po śmierci Yahiko, oraz jak dołączyli pozostali członkowie Brzasku, w jaki sposób poznał Itachiego i wymordowali cały klan ? Interesuje mnie też sytuacja z Kisame i kontrola Yagury co było z wioska ? Co stało się z Orochimaru w Akatsuki ? Oraz jak skrzętnie ukrywał się Tobi i czy pozostali członkowie Akatsuki o nim wiedzieli ? Bo wiedzieli o nim pewnie : Nagato, Konan, Kiasme, Itachi a co z resztą i Orochimaru bo ten pewnie posiada dużą wiedze o Tobim ? A tu akcja przeniosła się na pole walki ponownie czekałem na dłuższe retrospekcje.

 • Kala_Negheta
  Kala_Negheta

  Ja mam pewną koncepcję. Sądzę iż Obito 'wciągnie' Kakashiego do tego swojego 'fantastycznego' świata i Hatake spotka Rin, Minato, Obito i swojego ojca. Jednak i tak w jakiś sposób Obito zrozumie że Madara jest bad i go machnie jakąś zajezacną techniką wraz z qmplem i Naruto. A! I jeszcze Naruś pewnie sie sklonował i poszedł szukać Tsunade która pewnie zginie w przeciagu paru chapów. Mógł też zrobić drugiego klona który poleciał za Saskiem i w końcu zobaczymy ich wielki napier**ling :> Jestę Geniuszę...

 • Mencio
  Mencio

  @Gnomowładny:

  Sprostujcie mnie, bo nie pamiętam szczegółów, ale Rinne Tensei mogło ożywiać chyba tylko tych, których samo zabiło...?

  No chyba nie, zważywszy na to, że Madara chciał się tym ożywić a umarł przecież ze starości...