Pismak poszukiwany! [NIEAKTUALNE]

Drodzy Mieszkańcy Senpuu.net!

Nasz portal poszukuje osób chętnych do współtworzenia dzieła, które tak naprawdę robione jest z myślą o fanach. Senpuu.net od zawsze kierowało i kieruje się dewizą „od fanów dla fanów”. Do tej pory Redakcja w pocie czoła i z zakasanymi rękawami szykowała dla Was niemałe perełki w postaci konkursów czy najnowszych Tematów Tygodnia (o obszernej bazie tekstów nie wspominając). Podobają Ci się nasze artykuły? Chciałbyś/-ałabyś wnieść swoje trzy grosze do Redakcji Senpuu.net? Uważasz, że masz lekkie pióro i ogarniasz meandry fabuły Naruto?

W takim razie czytając to, dobrze trafiłeś. Aktualnie poszukujemy osoby, która zasili nasze szeregi i będzie wspierała naszych redaktorów przy pisaniu tekstów na portal. Jeżeli w naszej osadzie znajdują się dobrze zapowiadający się adepci shinobi, na pewno znajdzie się dla nich miejsce. Czego od Was oczekujemy?

 • Bardzo dobra znajomość Naruto
 • Lekkie pióro (+ znajomość ortografii i języka polskiego)
 • Wolny czas i dobre chęci

Co my oferujemy w zamian? Przede wszystkim dobrą zabawę i możliwość poznania nowych ludzi. W naszej Redakcji będziecie mieli również szansę rozwinąć swój kunszt pisania. Wspólnymi siłami tworzymy teksty na najwyższym poziomie. Jeżeli czujesz się na siłach i masz ochotę razem z nami uzupełniać materiały na portalu, zgłoś się!

Aplikuj na adres redakcja@senpuu.net. W temacie wpiszcie „rekrutacja – pismak”. W załączniku prosimy o przesłanie nam swojej próbki możliwości (może to być biografia, artykuł, felieton najlepiej o tematyce Naruto lub Japonii). Cenimy jakość i rzetelność. Obecnie poszukujemy JEDNEJ OSOBY!

 

Rekrutacja na pismaka Senpuu.net zostaje zakończona. Niestety nikt nie spełnił naszych oczekiwań. W pierwszej kolejności nadsyłaliście nam swoje próbki możliwości w postaci fanficków, a w końcu chcieliśmy sprawdzić Wasze umiejętności w pisaniu tekstów z uniwersum Naruto. Dlatego na ten moment nikogo nie wyłoniliśmy. Za jakiś czas rekrutacja zostanie powtórzona.

Komentarzy: 26 26 Czerwiec 2013
 • Kakadu
  Kakadu

  Z wielką przyjemnością bym się zgłosił ale obawiam się że nie mam wystarczająco dużo czasu :/

  Jeśli oberwiesz w ten sposób, nie ważne, jaki jesteś twardy – masz przesrane. .
 • Runa
  Runa

  Jakieś ograniczenia wiekowe?

  @Runa - brak ~Alex

  Search and destroy!
 • Kimi-Sama
  Kimi-Sama

  @Mencio No niby tak, jednak w newsie piszecie że poszukiwany jest jeden (za to na pewno na stałe, a nie od czasu do czasu :D)

  Każdy trening przybliża Cię do Twojego Czarnego Pasa.
 • Alextasha
  Alextasha

  Do wszystkich, którzy już nam przesłali zgłoszenia. Nie interesują nas fanficki, prosimy o ponowne przesłanie swoich prac, ale tym razem spełniających warunki, które są wypisane w ogłoszeniu, czyli może to być biografia, artykuł, felieton najlepiej o tematyce Naruto lub Japonii.

  Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
 • Ziutka1622
  Ziutka1622

  @Katarina okey, co mi tam. Ja zawsze staram sie byc serdeczna i staram sie unikac nie miłych

 • Katarina
  Katarina

  @Ziutka1622 nie jestem "miła" dla ludzi = nienawidzę ich o.O

  Jestem zUym człowiekiem T.T

  To co się zobaczyło nie zostanie już odzobaczone
 • Ziutka1622
  Ziutka1622

  dobrze :) nie każdy się nadaje, albo ma się to szczęście albo nie. Ale według mnie jak napisałeś, że miałeś być miły to uznałam że nie jesteś a Ci którzy są nie mili dla innych żywią raczej do nich nienawiść, więc dlatego napisałam że żywisz do mnie nienawiścią :p

 • Mencio
  Mencio

  @Ziutka1622: ależ ja nie mam do Ciebie nienawiści! Po prostu na podstawie Twojej wiadomości oraz pisowni (z kąt - z kątowni...) wywnioskowałem to, że może jednak nie nadajesz się na pismaka.

  Oczywistym jest też to, że nie dostaniesz bana za polemikę ze mną, ponieważ bany dajemy tylko w ściśle określonych sytuacjach, w większości objętych regulaminem. Senpuu to nie dziki zachód, trzymamy się reguł.

 • Ziutka1622
  Ziutka1622

  Mencio doprawdy nie wiem sd twa nienawiść do mnie, lecz nie będę o tym z tobą dyskutować bo pewnie dasz mi za to bana :p, więc może ujmę to tak: może masz racje, dzięki za dobra radę :)

 • Mencio
  Mencio

  @Kimi-Sama: jak każdy :) niemniej jednak zawsze możesz spróbować i pisać od czasu do czasu. Każda pomoc się liczy!

 • Kimi-Sama
  Kimi-Sama

  Chętnie bym napisała coś ciekawego, ale czas wolny to nie jest coś co posiadam w nadmiarze :(

  Każdy trening przybliża Cię do Twojego Czarnego Pasa.
 • Mencio
  Mencio

  @Ziutka1622: jak Ty maila nie umiesz przepisać to może do nas nie pisz ;) (ah miałem byc miły :P)

 • Alextasha
  Alextasha

  @Gomeroth - zakres hmm aktualnie bierzemy się za aktualizację biografii, taka osoba też będzie opisywać techniki, TT, pisać krótkie teksty które można wykorzystać do newsa (np. ciekawostki dot. Japonii), czy takie pośrednie na ogłoszenia ;) I wolałabym zobaczyć inny tekst niż jest na stronie :P W Twoim przypadku chcę coś stricte z Naruto bo o Japonii i rzeczami z nią związane dałeś TT a chcę wiedzieć jak czujesz się w uniwersum.

  I jeśli chodzi o konkursy to tak, wpływa. Jako członek Redakcji nie można uczestniczyć w konkursach (co z resztą można przeczytać w Regulaminie strony)

  @Mencio - fakt, jak ktoś będzie miał z Tobą styczność to w początkowej fazie może mi odpaść xD więc bądź miły :D

  Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
 • Gomeroth
  Gomeroth

  @shimetsu: jakby nie to, że Alex pewnie znowu zmyje nam łby za offtopa, to bym cię zachęcił. Raz, że trochę tego jest, dwa, że miałbym okazję popoprawiać te błędy. Ale że nie chcę offtopować, to tego nie napiszę (jeszcze raz :D )

  Możesz się ze mną zgadzać lub nie. Ale nie próbuj mówić mi, co mam myśleć.
 • shimetsu
  shimetsu

  @Gomeroth nie pochlebiaj sobie, bo zaraz zacznę czytać ponownie Twoje opowiadania w celu wypisania Ci wszystkich popełnionych tam błędów :P

 • Gomeroth
  Gomeroth

  @shimetsu: jassssne... Wszyscy dobrze wiemy, że tylko czekasz, aż ktoś popełni jakiś błąd, żebyś potem mógł bezlitośnie go wyeksponować. Wszyscy cię znamy :D
  @Alextasha, jeszcze jedna sprawa: czy zostanie pismakiem w jakikolwiek sposób wpłynie na możliwość uczestnictwa w przyszłych konkursach?

  Możesz się ze mną zgadzać lub nie. Ale nie próbuj mówić mi, co mam myśleć.
 • Ziutka1622
  Ziutka1622

  nie mogę napisac waszego e-mailu jakos jest chyba zle podany

 • shimetsu
  shimetsu

  ja chyba bym nie ogarnął, za dużo roboty by było z pisaniem tekstów ^^ jak to kiedyś było w jednym z filmów "z dwojga złego wolę poprawiać idiotyzmy, niż je wypisywać" oczywiście bez urazy dla wszystkich piszących na senpuu ;)

 • Gomeroth
  Gomeroth

  @Mencio: nie pochlebiaj sobie, jakoś bardziej boję się krytyki Alex niż twojej ;)
  @Alextasha: jaki zakres zadań miałby przypaść takiemu pisakowi? I czy w razie czego zamiast próbki może być tekst już opublikowany na Senpuu?

  Możesz się ze mną zgadzać lub nie. Ale nie próbuj mówić mi, co mam myśleć.
 • Mencio
  Mencio

  @Katarina: do pisania głupot to już jestem ja :P