Pismak poszukiwany! [NIEAKTUALNE]

Drodzy Mieszkańcy Senpuu.net!

Nasz portal poszukuje osób chętnych do współtworzenia dzieła, które tak naprawdę robione jest z myślą o fanach. Senpuu.net od zawsze kierowało i kieruje się dewizą „od fanów dla fanów”. Do tej pory Redakcja w pocie czoła i z zakasanymi rękawami szykowała dla Was niemałe perełki w postaci konkursów czy najnowszych Tematów Tygodnia (o obszernej bazie tekstów nie wspominając). Podobają Ci się nasze artykuły? Chciałbyś/-ałabyś wnieść swoje trzy grosze do Redakcji Senpuu.net? Uważasz, że masz lekkie pióro i ogarniasz meandry fabuły Naruto?

W takim razie czytając to, dobrze trafiłeś. Aktualnie poszukujemy osoby, która zasili nasze szeregi i będzie wspierała naszych redaktorów przy pisaniu tekstów na portal. Jeżeli w naszej osadzie znajdują się dobrze zapowiadający się adepci shinobi, na pewno znajdzie się dla nich miejsce. Czego od Was oczekujemy?

 • Bardzo dobra znajomość Naruto
 • Lekkie pióro (+ znajomość ortografii i języka polskiego)
 • Wolny czas i dobre chęci

Co my oferujemy w zamian? Przede wszystkim dobrą zabawę i możliwość poznania nowych ludzi. W naszej Redakcji będziecie mieli również szansę rozwinąć swój kunszt pisania. Wspólnymi siłami tworzymy teksty na najwyższym poziomie. Jeżeli czujesz się na siłach i masz ochotę razem z nami uzupełniać materiały na portalu, zgłoś się!

Aplikuj na adres redakcja@senpuu.net. W temacie wpiszcie „rekrutacja – pismak”. W załączniku prosimy o przesłanie nam swojej próbki możliwości (może to być biografia, artykuł, felieton najlepiej o tematyce Naruto lub Japonii). Cenimy jakość i rzetelność. Obecnie poszukujemy JEDNEJ OSOBY!

 

Rekrutacja na pismaka Senpuu.net zostaje zakończona. Niestety nikt nie spełnił naszych oczekiwań. W pierwszej kolejności nadsyłaliście nam swoje próbki możliwości w postaci fanficków, a w końcu chcieliśmy sprawdzić Wasze umiejętności w pisaniu tekstów z uniwersum Naruto. Dlatego na ten moment nikogo nie wyłoniliśmy. Za jakiś czas rekrutacja zostanie powtórzona.

Komentarzy: 26 26 Czerwiec 2013
 • Katarina
  Katarina

  A nie poszukujecie może kogoś do pisania głupot? ^.^ Wtedy bym reflektowała bardzo tak ^.^ Mam bardzo dobre chęci do pisania głupot. Aż za ^.^

  To co się zobaczyło nie zostanie już odzobaczone
 • Mencio
  Mencio

  @Alextasha: taaa a jak nie daj Boże ktoś będzie miał ze mną styczność :P to Twoja krytyka to jest pikuś heheheh

 • Mer
  Mer

  @Alextasha: jeżeli trzeba być odpornym na krytykę, to się nie nadam:D

  "Ci którzy zeszli z drogi sprawiedliwości, nie mają odwagi, jednak pod skrzydłami silnego lidera, tchórzostwo nie ma prawa przetrwać." Senju Hashirama
 • Alextasha
  Alextasha

  @Sanzoku jeszcze nie napisał, że trzeba być odpornym na stres i krytykę :D w końcu teksty przechodzą przez moje łapki :D

  Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
 • yuraya
  yuraya

  Gdybym bardzo dobrze znała Naruto ;_; umiem pisać, mam wolny czas ale jeszcze nie wszystko obejrzałam...

  Jestem Rosett Yuraya, Nie znasz mnie przecie, Nie znajdziesz mnie, a ja... Jak za pewne już wiecie, Skryję się wśród mgły, Siejąc postrach i niepokój, Pozostawiając mój zarys mdły, nie wiedzący co to spokój..
 • Rajio
  Rajio

  Napisane, wysłane na rozpatrzenie oczekiwane :)

  Rajio