Plan odcinków na sierpień | Boruto: Naruto the Movie: Nowy trailer, nowe wieści

Naruto Shippuuden - plan odcinków na sierpień

Nie ma lekko - fillery nadchodzą. Oto plan odcinków na najbliższy miesiąc. "Road To Tenten" - aż nie wiemy jak to skomentować...

 • Naruto Shippuuden 424 (13 sierpnia) - To Rise Up
 • Naruto Shippuuden 425 (20 sierpnia) - The Infinite Dream
 • Naruto Shippuuden 426 (27 sierpnia) - The Infinite Tsukuyomi
 • Naruto Shippuuden 427-428 (3 września) - Naruto Shippūden Special: Road To Tenten - Into the Dream World
 • Naruto Shippuuden 429 (10 września) - Killer Bee's Chronicles: Heaven's Winding

Nowy trailer Boruto: Naruto the Movie

Garść aktualności i wieści o filmie

Już dwa miesiące po premierze w Japonii(7 sierpnia) Boruto: The Movie zadebiutuje w Stanach! Pierwszy pokaz filmu odbędzie się 10 października. Ciekawostka: są to również urodziny Naruto.

Film został wyreżyserowany przez Masashiego Kishimoto. Skupia się na nowych wyzwaniach Naruto Uzumakiego, który musi pogodzić swoje nowe obowiązki z życiem rodzinnym. Ważną rolę odgrywa też nowa generacja ninja, między innymi syn Naruto i Hinaty, Boruto Uzumaki.

Viz Media o filmie

W Boruto: Naruto The Movie, słynny ninja, Naruto Uzumaki, chroni Wioskę Ukrytą w Liściach jako Siódmy Hokage, kiedy Boruto, jego syn, złości się na niego, bo przez ogrom pracy nie ma dla niego czasu. W związku z tym Sasuke postanawia zająć się Boruto. Jego jedyna córka, Sarada, marzy o zostaniu Hokage.

Z Naruto jako swoim przywódcą, Wioska Liścia planuje zorganizować egzamin na chuunina, by podszkolić młodych shinobi wszystkich wiosek. Wśród biorących udział są córka Sasuke, Sarada, Mitsuki, wyjątkowo utalentowany, acz tajemniczy shinobi... i Boruto, porywczy syn Hokage. W międzyczasie Sasuke, który był na misji w innym wymiarze, pojawia się przed Naruto i ostrzega go przed nadchodzącym zagrożeniem. Otoczeni złą aurą Momoshiki i Kinshiki próbują zabić Naruto. Osłupiony Boruto zostaje osłonięty przez ojca, by po chwili zobaczyć, jak Naruto znika!

Czego możemy się spodziewać?

 • Naruto jako Siódmy Hokage – po przejęciu obowiązków przywódcy Wioski Ukrytej w Liściach bohater będzie miał dużo pracy. Większość czasu spędzi w swoim biurze.
 • Stosunki między Boruto i jego ojcem – praca sprawia, że Naruto spędza niewiele czasu z rodziną, przez co jego syn wyrasta na buntownika, który go nienawidzi. Ale tata się nie poddaje i stara się nim opiekować. Choć jest mu ciężko, w końcu stracił rodziców będąc jeszcze niemowlęciem.
 • Pomocna dłoń Sasuke – przyjaciel Naruto, Sasuke, decyduje się wziąć Boruto pod swoją opiekę i wytrenować go na potężnego ninję. Opowiada młodemu shinobi o różnych wyzwaniach, z którymi musiał sobie radzić obecny Hokage za młodu.
 • Powrót Orochimaru – dawny wróg, jeden z legendarnych Sanninów, wraca jako najsilniejszy przeciwnik nowej generacji ninja. Próbując nowych sztuczek w poszukiwaniu nieśmiertelności, być może uprowadzi Boruto i Saradę. Może nawet użyć ich ciał, by zdobyć Sharingana i przedłużyć swoje życie!
 • Nowe zdolności Boruto – fani filmów o ninja mogą oczekiwać ekscytujących scen walki, bo Kishimoto zapowiedział, że pracuje nad nowymi technikami dla Boruto.

Przygotował: aro93

Komentarzy: 1 07 Sierpień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Odcinki i film:
  Eh, no mogliśmy się spodziewać, że tą niekończącą się opowieść nie będą chcieli skończyć tak szybko. ^ ^" Pewnie pod koniec się nagle cudownie dowiemy, że w planach jest nowa seria. ;) Powiem tak: Te fillery mają potencjał jak to ładnie rozegrają i mam nadzieję, że celowo zaczęli o tych nudnych snach, żeby przejść na koniec do konkretnych postaci. ;)
  A co do filmu to już się wypowiedziałem. Wolę póki co się wstrzymać z większym komentarzem. Co będzie to będzie. ^^ Ostatni to film na 100% nie jest tak, czy siak. ;)

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)