Napisał: Buster
Po dwóch tygodniach doczekaliśmy się nowego rozdziału, w którym Naruto stara się uwolnić Son Goku od kontroli Tobiego. Nie jest to łatwe, szczególnie, ze dalej znajduje się w brzuchu bestii, ale Nieprzewidywalny Ninja Numer Jeden wpada na ciekawy sposób. Jednakże Tobi nie ułatwia zadania Uzumakiemu i skutecznie utrudnia mu zadanie. Jednak Naruto nie byłby sobą, gdyby na coś zawczasu nie wpadł.Naruto chce pokonać swoje prawdziwe wcielenie, ale za bardzo nie wie jak. Prosi Motoi by opowiedział mu o życiu Bee, chcąc w ten sposób znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytania. Motoi zaczyna zwierzać się z wydarzeń sprzed trzydziestu lat. W tych retrospekcjach Kishimoto przedstawia nam jakie dzieciństwo miał kolejny z Jinchūriki...Naruto Shippuuden 243 - napisy
Naruto Shippuuden 243 - HD Online


Mamy także komunikat dla Was dot. naszego sklepiku. Od jakiegoś czasu nie działa nasz formularz zgłoszeniowy, dlatego proponujemy inne rozwiązanie. Tymczasowo prosimy Was o nie używanie formularza zamówienia - Wasze zamówienia przyjmiemy mailowo. pod adresem fun@hot.pl. W treści maila prosimy o podanie adresu do wysyłki, nazwę towaru oraz preferowany sposób płatności (na konto lub przy odbiorze).

KOSZT PRZESYŁKI:
przy wpłacie na konto: 7zł (priorytet)
za pobraniem: 11,50zł (ekonomiczna) lub 14,50zł (priorytet)

Wszelkie pytania w sprawie sklepiku prosimy kierować do fun@hot.pl
Komentarzy: 10 13 Styczeń 2012
 • Kaori-Hatake
  Kaori-Hatake

  W chapterze niepotrzebne były te wspomnienia, poza tym nic się nie dzieje, ale nie bywało już gorzej -.-". Odcinek mi się podobał, nie jest wybitny, ale też nie zły. Ale się tu cicho zrobiło xD"

  ナルト... しか 「ありがとう」 と 言わない. Zapraszam na seize-the-future.blogspot.com !!!
 • Worman
  Worman

  Fajnie że już w Bleachu rozdział z Fullbringiem się skończył teraz 3 tyg przerwy. Ciekawe co nowego wymyśli autor

  Kogo to obchodzi?
 • smieju1
  smieju1

  Chapek bardzo sredni, nic praktycznie się nie dzieje i te retrospekcje, żenada. Czekam na za tydzień

 • NNinja
  NNinja

  Lis jak Lis tylko trochę większy;) A retrospekcje można było jakoś baqrdziej upchać by nie zajęły aż tylu stron.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Samsara-san
  Samsara-san

  Tyle czasu i jedyne na co wpadł Kishi to wepchać retrospekcje na pół chapa. Zwłaszcza, że takie powinny być wrzucone w bardziej epickim momencie... Nie zachwyciło, ale Alextasha ma rację - Kyuubi zawsze ładnie wygląda ;D

  "The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame."
 • Alextasha
  Alextasha

  Lisek przynajmniej był ładnie narysowany :) a na retrospekcje będę narzekać jak każdy :D bo można dać stronę ale nie przesadzajmy (może być więcej jakby coś nowego pokazali xD)

  Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
 • NNinja
  NNinja

  chap średni. Nie wciągnął mnie. retrospekcji dużo za dużo i wszystkie znane. Już dość się tych pierdół napatrzyłem w anime jak jeszcze oglądałem. Fakt były ładnie wplecione w fabułę ale i tak mi się to nie podobało. no i na końcu wkradł się mały chaos.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Tobiasz-saan
  Tobiasz-saan

  Mi tam się podobał chapterek, nie jest zły, wspomnienia mogą być i daje mu gdzieś na oko 6/10 :) Mam jeszcze pytanko do was, czy dobrze sądzę że wystarczy że Naruto uwolni tylko jedną bestię z pod władzy "Ktosia" i plan Moon Eye nie będzie mógł być zrealizowany?

  Tobi is a good boy...
 • toyminator
  toyminator

  Napiszę tak: Tyle czekania ,a tu ch.. . chyba najsłabszy chapter ,jaki czytałem. Trochę mnie rozśmieszył , ale to wszystko , 5 stron retrospekcji to kpina. Ale za tydzień zapowiada się lepszy chapter:)

  One Piece potrwa jeszcze chyba z 10 lat;D
 • Ormer
  Ormer

  Pewnie będziecie chwalić nowy chap, ale mnie jakoś nie zaskoczył. Ot, genialny pomysł Naruto i flashbacki. Napierdzielanie na zmianę Sage Mode/Kyuubi Mode też robi się nudne... Może za tydzień będzie lepiej. :)

  Jestem dość downowaty bo nie umiem się tu zarejestrować Mencio też