Promocja Naruto i Boruto: Naruto the Movie w Tokio

Mamy dzisiaj dla Was kolejny powód dla którego warto od czasu do czasu odwiedzić Japonię. Aktualnie w Tokio trwa w najlepsze promocja nowego filmu Naruto: Boruto the Movie. Poniżej kilkanaście zdjęć (i więcej w tej galerii) o tym jak w Tokio robi się reklamę:


Więcej zdjęć z tego wydarzenia w tej galerii

Komentarzy: 1 04 Wrzesień 2015
  • Eriessette
    Eriessette

    Reklama filmu ósmego:
    Coś pięknego! :D I właśnie po takich akcjach widać jak wielki szał i szał pyty u naszych skośnookich przyjaciół wciąż niezmiernie trwa jeśli chodzi o ,,Naruto''. Obawiam się, że gdyby obchodziło ich zdanie obcokrajowców o blondasie, oraz miałoby to dość znaczący wpływ na ich bezcenne pieniążki to przez nas jeuropejczyków mieliby poważne kłopoty. ^ ^" Nie wiem jak dżapanii, ale u nas z tego co wiem film siódmy w grubszej większości uznaje się za najgorszy wymysł z dotychczasowych. Ciekawe jak przyjmie się ósmy. A zdjęcia robią wrażenie. :D

    Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)