Napisał: Sanzoku
Rozpoczął się weekend majowy i z pewnością wiele osób udało się na wymarzony odpoczynek. Nie można tego powiedzieć niestety o maturzystach, którzy muszą te słoneczne dni poświęcić na ostatnie powtórki z lektur i innych przedmiotów. My, w ten piękny dzień, siedzieliśmy nad Waszymi pisankami i wyłoniliśmy dwóch zwycięzców. Prac konkursowych nie było dużo, być może trudno było namalować naruciarską pisankę? :) Tego już nie wiemy.

Wiemy natomiast, że jeden z naszych mieszkańców dopuścił się plagiatu. Chciał sobie przywłaszczyć czyjąś pracę, tylko po to by mieć szanse na wygranie tomiku. Na facebooku się nie udało, to tutaj trzeba było zdobyć nagrodę za wszelką cenę. Oszustwa dopuścił się Luketmi - jego praca została automatycznie wyłączona z konkursu, a po naradzie z administracją jednogłośnie stwierdziliśmy, że karą za ten wybryk będzie wyeliminowanie Luketmiego z konkursów na pół roku.

Spośród trzech prac musieliśmy wybrać dwie najlepsze. Było ciężko, choć w jednym przypadku nie mieliśmy najmniejszego problemu. Pierwsze miejsce zajmują pisanki hanami, która przedstawiła szczyt pięciu Kage ;). Serdecznie gratulujemy!Drugie miejsce zajęła mada. Jej pisanki zostały wykonane bardzo realistycznie. Również gratulujemy.


Niestety, poza zwycięskimi znalazły się pisanki Shibariego. Jednak gratulujemy pomysłu na wykonanie ;).


Zwycięzcy pisankowego konkursu proszeni są o przesłanie swoich danych osobowych pod adres kontakt[at]senpuu.net! Z kolei zwycięzcy facebookowego konkursu mogą w następnym tygodniu spodziewać się listonosza-shinobi, gdyż nagrody zostały rozesłane. Każdy może zajrzeć na nasz profil na FB i zobaczyć jakie emocje były podczas trwania konkursu. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział w naszych zabawach! Następny konkurs (niestety) dopiero za trzy miesiące. Do tego czasu z pewnością wymyślimy jakieś atrakcje warte walki o tomiki ;).
Komentarzy: 7 30 Kwiecień 2011
 • Akirazashi
  Akirazashi

  Więc tak: Jajka fajne i gratuluję wszystkim zwycięzcom, ale chciałem napisać coś o mandze. Nie czytałem Naruto gdzieś tak od grudnia 2010. Dziś nie mając co robić postanowiłem nadrobić zaległości i co stwierdzam? Akcja w mandze, przez około 4 miesiące ruszyła się o jakieś dzień czy dwa. Oczywiście było wiele interesujących walk ale na paru się odrobinkę zawiodłem. Zauważyłem też, że Kishi zaczyna wprowadzać do Naruto coraz więcej niby śmiesznych akcentów np. Naruto zamieniający się w małego liska czy ten dowódca gości od bariery w ostatnim chapie. Niektórym to może się podobać ale mi jakoś nie pasowało do poważnego klimatu wojny shinobi (choć jedna scena z założenia chyba nie śmieszna z udziałem setek zetsu nieco mnie rozbawiła). Poza tym pojawiło się wielu starych znajomych i sporo nowych postaci co uważam za plus choć niektórzy po swojej heroicznej śmierci raczej nie powinni zostać wskrzeszeni. Podsumowując manga niezła choć po Kishim spodziewałem się w paru momentach czegoś innego. Czekam za to z niecierpliwością na walkę Gaary i staruszka z 4 kage i mam nadzieję, że Kishi tago nie zepsuje. PS: Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że boczna gałąź klanu Hyuuga ma na czole swastyke.

 • juUnior
  juUnior

  @hanami, gratz'ki za wygranie - z prezentowanych 3 fotek z pisankami z Naruto zdecydowane zasłużone zwycięstwo, też bym tak wybrał. Poza tym muszę napisać, ze pierwsze co mi się nasunęło jak zobaczyłem Twoją prackę to - koffam Cię *x* br brGratz'ki dla zwycięzców.

  ..:: I LoVe I's ::..
 • hanami
  hanami

  Dziękuję za miłe słowa i gratuluję madzie i Shibariemu :) @Rikudo Uchiha, Danzo ma brązowe oko, na jaśniejszym zdjęciu było widać to wyraźniej.

 • Rikudo
  Rikudo

  Oko Danzo jest źle pomalowane. Z pewnością nie ma czerwonego oka.

 • Neji13g
  Neji13g

  Mnie także jakoś nie ciągnęło rysowanie pisanek, zwykłych nie maluje (raczej moja siostra) i narutowych także mi się nie chciało. Na szczycie kage brakuje mi tylko Mifune, ale to akurat mało istotne. Patrząc na te mogę stwierdzić, że są świetne. Jak najbardziej zasłużony zwyciężca. Co do drugiego miejsca to faktycznie trudno tu ocenić. Tutaj jak dla są na równym poziomie, choć Shibari dał o jedną więcej, ale chyba nie to tu się liczy. Zachowania Luketmi nie chcę mi się komentować A jeszcze chciałem się odnieść do tematu ze na starość shinobi "sfleczeje". Otóż wydaje mi się, że to jest tak, że faktycznie osłabia się kordynacja ruchowa, ale przez lata przecież shinobi udoskonala swoje techniki.

  Przepraszam za spóźnienie, zabłądziłem na drodze życia...
 • Iggor95
  Iggor95

  Nie próbowałem nawet z pisankami, bo nie jestem w tym dobry i w sumie dobrze zrobiłem, że wziąłem udział na facebooku. Już się nie mogę doczekać mojego nowego tomu, chociaż trochę będę musiał dłużej na niego poczekać niż inni. Były emocje do ostatniego pytania, jednym słowem. Pisanki były naprawdę genialne, myślę że pierwsze miejsce jest w pełni zasłużone dla nanami, podoba mi się sam pomysł zebrania Kage. Do tego te czapeczki i koszyk, naprawdę oryginalny sposób. Bardzo mi się to podoba. Kage wyszli naprawdę bardzo realistycznie. Co do pisanek mady też są naprawdę super, podoba mi się jakość tych pisanek, naprawdę są bardzo realistyczne. Chociaż czegoś mi może brakuję ale i tak wyszły bardzo fajnie. Chociaż Shibari miał pecha to przynajmniej jego praca została pokazana na stronie głównej. Podobają mi się te podstawki z zakrętek, bardzo oryginalny sposób. Do tego podobają mi się miny tych pisanek. Co do drugiego miejsca to tu już różnie mogło być. Shibari niby zrobił jedną więcej ale jednak pisanki mady wyglądają ładniej że tak powiem chociaż jeśli chodzi o rysowanie to sam nie wiem. Może gdy mada, dodała jakieś dodatki jak nanami, to by tło lepiej wyszło. Łatwiejsza decyzja byłaby. Krótko mówiąc, Shiabri dał jedną więcej, ale za to jego pisanki są gorzej narysowane ale i tak bardziej mnie przekonują chyba. Naprawdę ciężki wybór jeśli chodzi o 2 miejsce. Gdybym ja był sędzią to dałbym dogrywkę, np. jakieś pytanie czy coś. Ale już wszystko zostało ustalone, gratuluję wykonania wszystkich pisanek, bo wszystkie są naprawdę dobre. Luketmi- Niezła próba, ale nie wyszło Ci. Patrz na to z optymistycznej strony, piszą o Tobie w newsie, chociaż powinieneś wiedzieć że tu oszustwa szybko wychodzą na jaw ;)

  Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją. Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.
 • Matteo
  Matteo

  Heh, ja miałem namalować na 5 jajkach symbole głównych wiosek tylko, więc dobrze że mi się nie chciało ^^ Najbardziej podobają mi się pisanki nanami, pomysłowe i świetne wykonane, szczególnie kapelusiki kage mi się podobają, wiec tutaj bardzo wielki plus. Porównując pisanki mady i shibariego, bo obie przedstawiają po prostu rózne postacie z naruto, osobiście bardziej podobają mi się pisanki tego drugiego. Wykonanie sasuke jest lepsze, no i najbardziej chyba ze wszystkich pisanek zgłoszonych do konkursu podobają mi się tsuchikage nanami i właśnie madara shibariego. Dlatego ja bym raczej przyznał drugie miejsce mu, a nie madzie, no ale wyników nie zmienię. Na przyszłość proponowałbym jedynie pozwolić użytkownikom ocenić dwie najlepsze prace w jakiejś anonimowej ankiecie, nawet jeśli bedą zgłoszone tylko trzy czy cztery. Ale ciekaw też jestem opinii innych użytkowników, jednakże mój ranking wyglądałby następująco: nanami, shibari, mada.

  El Psy Congroo