W związku ze sprzedażą 100 milionów (tak, tak to nie błąd) kopii mangi Naruto, miasto Naruto postanowiło uczcić to na swój specyficzny sposób (czyt. chce przyciągnąć turystów). Trzeba przyznać, że pomysłów im nie brakuje. :)

Pierwszym z nich jest wybudowanie pięciometrowej repliki góry Hokage i umieszczenie jej na dachu ratusza.
 

Góra Hokage Góra Hokage

Replika Góry
 

Nie jest to może nie wiadomo co, ale trzeba przyznać, swój urok ma (no przyznać się, kto z Was nie chciałby mieć takiej repliki u siebie na dachu?).
 
 Bony

Władze miasta wypuściły też "bony" którymi można było płacić w ponad 250 sklepach na terenie Naruto. Ciekawe tylko jak się nazywają.

Swoją drogą już to widzę:
- Poproszę chleb i masło
- 50 Naruciaków i 10 Sakuragroszy ;)

Nie obyło się też bez atrakcji na festiwalu Odori. Prezentowano i tworzono plakaty tematycznie związane właśnie z mangą Naruto.
 
Szkoda tylko, że miasta w Polsce nie wykorzystują swojego potencjału. Dla przykładu: miasto o wdzięcznej nazwie Cyców. :) I już każdy wie jak je rozreklamować. :D

Pamiętajcie - jako pierwszy portal w Polsce Was o tym informujemy (a przynajmniej nie znaleźliśmy tego u żadnego konkurenta ;) ) Dodaję jeszcze link dla osób chcących zobaczyć filmiki z miasta Naruto - na pierwszym z nich jest nawet sam wir!

~Mencio

Komentarzy: 2 12 Sierpień 2013
 • muza122003
  muza122003

  @UchihaSasuke popieram ale brakuje tam Naruciaka :):):)

  Ludzie śmieją się ze mnie oglądam anime(nie tylko oglądam) a ja się śmieje z nich bo nie wiedzą co tracą!
 • UchihaSasuke
  UchihaSasuke

  Suuper!
  Też chcę mieć taką replikę na dachu mojego domu!
  Super!

  http://moje-fanficki-anime.blogspot.co.uk