Tajemnicze odliczanie | Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Demo Gameplaye

10 listopada 2014 historia chłopca o imieniu Naruto dobiegła końca – przynajmniej tymczasowo. Autor serii, Masashi Kishimoto, niedługo potem przywrócił serię, w trzech postaciach: filmu – The Last: Naruto the Movie, komiksu - 10 rozdziałowej mangi Naruto Gaiden: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring i filmu - Boruto: Naruto the Movie. Autor powiedział, że czuje się usatysfakcjonowany tym co zrobił i poprosił fanów o to, aby dali mu odpocząć.

Jednakże, kilka miesięcy po tym oświadczeniu dzieje się coś nowego, rzucającego się w oczy: THE NEXT GENERATION! Shuiesha, wydawca mangi Naruto, dodała ostatnio na swoją stronę internetową Countdown to the Next Generation.

Czy to nowa manga? Może sequel Naruto Shippuden? Na razie nie ma żadnych informacji na ten temat. Wiemy jedynie to, co widzimy – sylwetki, które wyglądają jak 6 postaci z uniwersum Naruto. Nie wiemy, co to za postaci, ale możemy pozgadywać ;) Nam wyglądają one na Chocho Akimichi, Inojina Yamanakę, Shikadai Narę, Boruto Uzumaki, Saradę Uchiha i Mitsukiego.

Szczegóły mają zostać zdradzone 19 grudnia 2015. Data ta zbiega się z rozpoczęciem z expo prowadzonego przez Shueishę w Japonii – Jump Festa. Ta zapowiedź wygląda na to, że będzie to coś dużego, ale ostrzegamy, że może to być coś, co nas nie interesuje. Oczywiście, odliczamy dni do ogłoszenia, jak się pojawi damy znać co i jak ;)

NEXT GENERATION COUNTDOWN

 

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Demo Gameplaye

Nie ma się o czym rozpisywać, jest za to na co patrzeć:

Komentarzy: 2 01 Grudzień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Ohayo! (*о*)≡☆

  Bomba zegarowa:
  Ta ewidentnie chcą wycisnąć z tego nowego pokolenia ile się da. :D I tak obejrzę/przeczytam, ale już raczej będę do tego podchodził na pełnym luzie, bez żadnych oczekiwań. Może zaskoczą/zszokują (pozytywnie) nas wszystkich, kto wie? Byłoby wspaniale. Ale obawiam się...
  Może tak. Napiszę swoje oczekiwania, a potem czego bym nie chciał. :D

  Oczekiwania względem projektu ,,Nowej generacji'':
  > Dalsze przygody dzieciaków po wydarzeniach z ósmego filmu,
  > Rozwinięcie, a w zasadzie ostateczne ZAKOŃCZENIE wątku tych psycholi z Ootsutsuki,
  > Stworzenie bossów na poziomie młodych, by każdy mógł się spokojnie rozwijać, a nie obić za ,,tło'' dla starego pokolenia.

  Czego nie chciałbym, by się ukazało pod postacią ,,nowej generacji'':
  > Jeszcze większego poplątanie wątków Ootsutsukich, z czego wyniknie więcej pytań, niż odpowiedzi,
  > Kolejne dylematy młodzież z cyklu: ,,Kto jest ojcem Pablito?'',
  > 10 Chapterów o Bolcie, które będą nawiązywały do jeszcze bardziej kosmicznego filmu 09 o Saradzie.

  GRA:
  Już większość tych trailerów widziałem. Fajna sprawa. :D

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • boski2
  boski2

  Wierząc w to, że Kishi chce odpocząć jestem za tym, że będzie to coś pokroju nowelek/fillerów związanych z nową generacją. Albo może być to zapowiedź nowej gry dotyczącej nowej generacji tworzonej przez inne studio

  "Jestem, więc myślę"...więc mnie nie ma...