Senpuu.net objęło patronatem medialnym kolejny konwent!

Tsuru Japan Festiwal 3 to konwent nawiązujący do kultury japońskiej. Na naszym konwencie spotkasz się zatem z „youtuberami”, rysownikami, czy znanymi cosplayerami; weźmiesz udział w interesujących warsztatach, przeniesiesz się w świat Japonii odwiedzając salę festiwalową oraz zdobędziesz nagrody w licznych konkursach oraz wiele, wiele innych. W trzeciej edycji pojawią się między innymi goście: KattLett, Cichy Wuj, DuDul, Dariusz Gosławski, Włodek Markowicz. Jednak to nie wszystko! Będziesz mógł wziąć udział w zabawie typu „escape room” organizowanej przez TML, wyruszyć w wirtualną podróż balonem z VR premium, odwiedzić prelekcję prowadzoną przez portal Polak Potrafi, czy też wypróbować wersję beta gry Dekompresja. To tylko niewielka część tego co będzie się działo, bo nie w sposób opisać czym jest TJF3!

Japan Tsuru Festival

Więcej informacji na stronie konwentu.

Komentarzy: 4 23 Wrzesień 2015
 • Taga
  Taga

  @michikoshi ja kupowałam za 35 zł dwa dni ale teraz już jest chyba 3 tura i 50 zl.

  `Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.
 • Mencio
  Mencio

  @michikoshi Może @Alextasha bedzie wiedziała

 • michikoshi
  michikoshi

  Wie ktoś może ile za bilet?? bo znaleźć nie mogę ;D

 • Eriessette
  Eriessette

  Tu również cześć. :)

  Patroni Tsuru:
  I bardzo dobrze, że będzie! ^^
  W sumie to najbardziej zainteresowało mnie to ,,escape room'' - Jeśli to jest to o czym ja myślę to będzie bombowa zabawa. :D

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)