Zaczynamy - konohaSENPUU v4 i konkurs!

Napisał: Sanzoku

Po ciężkiej nocy spędzonej przy serwisie zostałem wydelegowany przezkolegów do napisania newsa powitalnego na nowej wersji strony. Zogromną przyjemnością przedstawiam Wam już czwartą odsłonękonohaSENPUU. Prace trwały bardzo długo, ale w końcu możemy pochwalićsię naszym dziełem. Liczymy, że nowa wersja przypadnie Wam do gustu ibędziecie jeszcze częściej przebywać na naszej stronie. Ogromne podziękowania kieruję w stronę Smoka, który podjął się zadania i wykonał dla nas grafikę.

Napoczątku zacznę od najważniejszych spraw. Po pierwsze - stronęnajlepiej ogląda się pod przeglądarką FireFox (firefox.pl), dlategozachęcamy wszystkich do korzystania z niej, lecz stary wysłużony IE odbiedy też da sobie radę. Różnicy w surfowaniu po internecie niepoczujecie, a obecność na konohaSENPUU będzie jeszcze przyjemniejsza.Dodam tylko, że nasi zwiadowcy odkryli związek między FireFoxem aświatem Naruto. Otóż, jak sama nazwa wskazuje, w tej przeglądarcezostał zapieczętowany Lisi Demon. Zbieg okoliczności? :) Po drugie -całkowitej modernizacji uległy działy informacyjne. Stworzyliśmy trzykategorie, w których zostały zawarte najważniejsze informacje na tematNaruto. Na dzień dzisiejszy nie działa jeszcze Media i Fans. Postaramy się je szybko przywrócić. Szczególną uwagę proszę zwrócićna dział Biografie, gdzie uległy modyfikacje charakterystyki postaci, anastępnie zostały one włączone do działu Opisy Postaci.

Drobnejmodyfikacji uległ skrypt dodawania nowych linków do sieci. Radzę się znim zapoznać, żeby później nie było nieporozumień w przypadkuzniknięcia dodanych przez Was pozycji. Z dniem dzisiejszym udostępniamynowe opcje w Panelu użytkownika, więc teraz każdy będzie mógł przejrzećprofile innych użytkowników na stronie. Zapraszamy do zaktualizowaniaswoich profili, a także do wgrania własnych avatarów na nasz serwer,gdyż obecnie istnieje już taka możliwość.

I na koniecnajważniejsza informacja. Specjalnie przetrzymywałem Was w napięciu. Zdniem startu nowej wersji konohaSENPUU rozpoczyna się II edycja konkursu -Dziadek Mróz Sanzoku. Z okazji zmiany szaty graficznej i nadchodzącychmikołajek postanowiłem obniżyć próg punktowy do konkursu. Terazlimitem pozwalającym wziąć udział w zabawie jest 50pkt. Pierwszy etapbędzie trwał tydzień - tak jak i pozostałe. Zakończenie konkursuplanuję na święta, w związku z czym zwycięzca będzie miał wspaniałyprezent pod choinkę na święta. Przypominamy nagrodę główną (tutaj link do obrazka w oryginalnych wymiarach - klik), a także nagrody pocieszenia w postaci 10 sztuk Naruto.FAN.Kit DVD

Chmurki i Walki na okres konkursuzostały wyłączone. W chwili obecnej nie działają oba odnośniki, alepodaję listę osób, które przez ten tydzień dorobiły się punktów przezwysyłanie swoich pomysłów:
Kuro Akane (+9pkt), yakitori (+6pkt),Tygrys (+9pkt), Okashii (+3pkt), fiszu (+3pkt), Trawek (+6pkt), Sasuke(+3pkt), darthkicaj (+3pkt), urbinek (+3pkt), sharik (+3pkt), Velsper(+3pkt), cinek (+3pkt).

Edycja: Przepraszamy gościchcących zarejestrować się do naszego serwisu. Do skryptu wdarł sięmały błąd, jednak został szybko zlokalizowany i usunięty. Najmocniejprzepraszamy i zapraszamy do ponownego wypełnienia pól w Rejestracji.

Komentarzy: 317 05 Grudzień 2005
 • shenlon
  shenlon

  I udało mi się wyświetlić 1-go newsa, ale ile kombinowania było. Szczerze? Podoba mi się nowa wersja, ale jednak przyzwyczajony byłem do poprzedniej, ale ta jest niezła. Trochę dziwnie wyglądają te 3 postaci naszych bohaterów, ale można się przyzwyczajć. Nie wiadomo czemu, ale jak patrzę na prawo to widzę kogoś z paską Konohy, kto wygląda jak Gatou, no ale to wyobraźnia płata mi figle, prawda? Te 10 pkt to mimo wszystko pomysł dobry, tak jak i obniżenie minimalnej ilości punktów, jednak i tak tedraz jeszcze nie mogę wystartować :P

 • duchV4
  duchV4

  Napisał: Darco
  O ja tez dostalem 10 punktow?? A to za co?? No i fajnie ze obnizyli prog punktowy bo po dodaniu tych 10 mialem...... 99!! I nie mógłbym wystartować w konkursie ;p A co trzeba zrobić w pierwszym etapie?? Wiadomo już?? A może już po sprawie XD??
  Jestem duchem senpuuV4 i przynoszę dla Was historyczne newsy i komentarze z naszego portalu.
 • kubalin
  kubalin

  Wydaje sie mnie ze Kakashi tego sharingana za Obito ma. Jak by nie bylo to z winy Kakashiego tamten zginal.

  l2khaos.com
 • duchV4
  duchV4

  Napisał: Matrox
  taaa... i w nowej serii sie okazuje ze Kakashi tez ma Mangekyou Sharingana :) :P ciekawe jak go uaktywnil :D:D Wiec Itachi napewno nie jest jedynym posiadaczem
  Jestem duchem senpuuV4 i przynoszę dla Was historyczne newsy i komentarze z naszego portalu.
 • frixi
  frixi

  Niezłt TOP

  Bestia najgorsza zna trochę litości. Ja nie jestem bestią, więc jej nie znam.
 • aidan
  aidan

  kakarin więcej optymizmu ;)

  www.shinobirpg.host.sk
 • urbinek
  urbinek

  Znalazłem babola w biografiach ;] Uchiha Itachi niebył jedynym posiadaczem Mangekyou Sharingana, z tego co pamiętam był przed nim jeszcze jeden ale niezadużo onim mówili ;]

  ja tu tylko linki dodaje ^_^
 • kakarin
  kakarin

  Pułap został obniżony ale i tak mierzy się wiedzę tym kto wiecej floodował jeśli chodzi o nowych graczy.... więc takie osoby jak ja nie mają szans się przebić.. Chmurek nie ma Walk nie ma wszystko zawojował konkurs... Lipaaa... ;/

 • Desirus
  Desirus

  jak ktos czyta mange od rusków to tak ma:D

  Co za nabijacze punktów...
 • arczi
  arczi

  hehe, SASUKE UCHIHA!.. sięgnij lepiej konkretniej do mangi/anime

  kaboom, kaboom, łaaa!
 • domek13
  domek13

  UHIHA????? hahahahahahah!!! nie no ale sie uśmiałem przy tym!! hahaha

  Moje dwa teledyski: http://www.youtube.com/watch?v=i2Gk0944IkI http://youtube.com/watch?v=4Bp8M_pv7BQ Zachęcam do obejrenia i proszę o komentarze :P
 • Eragon205
  Eragon205

  Sasuke bierzesz imie gościa choć nie wierz jak się naprawde nazywa?? Dziwny jesteś.

 • Sasuke_W
  Sasuke_W

  No przecież navet v mandze piszą że uhiha nie wiem co im sie w głowach.....

  Oczy są niczym jeżeli ciało za nimi nie podąża!
 • Pinkosyu
  Pinkosyu

  Sasuke Uchiha tak sie nazywa kto ci wmawia jakieś Uhita (jakieś czubki)....

 • arczi
  arczi

  tak.. i nie Uhita czy Uhiha, ale Uchiha.

  kaboom, kaboom, łaaa!
 • Sasuke_W
  Sasuke_W

  mam pytanie bo wiele osób mówi mi że Sasuke to ma na nazwisko Uhita alke w komiksie to sie mówi że to jest Sasuke Uhiha??

  Oczy są niczym jeżeli ciało za nimi nie podąża!
 • duchV4
  duchV4

  Napisał: ognik
  Eee... skąd mi się wzieło 10 dotatkowych punktów?
  Jestem duchem senpuuV4 i przynoszę dla Was historyczne newsy i komentarze z naszego portalu.
 • rai-chan
  rai-chan

  Na narutochuushin.com są nowe chaptery Naruto, choć mają czasem opóźnienia. Ale jakość (ostatnim razem przynajmniej) świetna.

 • duchV4
  duchV4

  Napisał: ognik
  HAHA wreszcie się zalogowałem!
  Jestem duchem senpuuV4 i przynoszę dla Was historyczne newsy i komentarze z naszego portalu.
 • arczi
  arczi

  groups.msn.com/NarutoMangaReturns/main.msnw to chyba nie spam? :P

  kaboom, kaboom, łaaa!