Zainspirowani Japonią

1 października rozpoczęła się szósta edycja konkursu "Zainspirowani Japonią". Konkurs sponsorowany przez Eizo startuje po raz szósty. Jak co roku zadanie konkursowe jest takie samo: przygotowanie pracy graficznej związanej z Japonią – ojczyzną EIZO.

W tym roku można startować w dwóch kategoriach :

 • OPEN - w której oceniane będą prace wykonane dowolną techniką cyfrową;
 • GRAFIKA WEKTOROWA - do której trafią prace wykonane tylko tą techniką.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 października 2015 r., a kończy w dniu opublikowania wyników, tj. 13 grudnia 2015 r. Prace konkursowe można nadsyłać do 6 grudnia.

Organizatorem konkursu jest firma Alstor, wyłączny dystrybutor produktów marki EIZO w Polsce.

A nagrody są warte uwagi, m.in. monitor Eizo ColorEdge CS240, kalibrator Datacolor Spyder5EXPRESS, zegarek Pebble Steel, tablet Wacom Intuos Pro M, tablet graficzny Wacom Intuos. Oczywiście, nagrody zależą od kategorii oraz rodzaju nagrody (główna lub pocieszenia).

Prace oceniać będą przedstawiciele Polskiej Grafiki Cyfrowej, którzy ocenią prace pod kątem merytorycznym i artystycznym, tak by pula cennych nagród została rozdysponowana wśród osób, które zasługują na najwyższą ocenę.

Najlepsze prace zostaną wydrukowane i zlicytowane na rzecz WOŚP.

Przed wzięciem udziału w konkursie koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu!

Mieszkańcy, do dzieła! W wielu naszych konkursach pokazaliście, że nie jeden z Was jest utalentowany, dlatego walczcie, a my trzymamu kciuki!

Powodzenia!

Komentarzy: 6 07 Październik 2015
 • Mencio
  Mencio

  @Eriessette Jak nie to pewnie powędrują do dzieciaków z okolicy ;) ale myślę, że znajdą się chętni

 • Eriessette
  Eriessette

  @Mencio
  Tylko pytanie czy będą chętni na te gadżety. :D Bo mało już się osób w sumie udziela i to nie tylko tu. Shippuuden też cichy się zrobił. Na Wbijam to nie wiem, bo tylko ,,wbijam'', by obczaić kto jest odpowiedzialny za dany odcinek. ^ ^"

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • Mencio
  Mencio

  @Eriessette beda też nasze - mamy mnostwo gadzetow tylko czasu mniej :(

 • Eriessette
  Eriessette

  Konkurs:
  Wiem, że jest mało już aktywnych Senpuujowiczów. To samo w sumie zauważyłem na konkurencyjnych stronach. >.< Zakończenie jakie było takie było i nie zmieni się tego, ale szkoda, że to co się tyle lat budowało teraz tak obumiera. Dlatego trzymam kciuki za wszelakie konkursy, aktywność i no cóż ludzie... Udzielajta się! :D

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • Wolfy
  Wolfy

  Szkoda, że nie mam talentu...

  Wiara, nadzieja i miłość nad wszystko. Reszta to proch pył i nicość. Wolisz egoizm życia bez granic? Wygra w tobie ten wilk, którego nakarmisz
 • jarekkamil2
  jarekkamil2

  Już mi się podoba :D